xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализацияxado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация  
 
 
   
 
 

Divriteņu
revitalizācija

Iespaidīgs mūsdienu baiks dažreiz maksā dārgāk nekā automobilis. Taču, ja mašīnu pamatā pērk priekš darba, tad motociklu dvēselei. Mēs iepazīstināsim jūs ar īpašu produkciju, kura ir radīta speciāli tiem, kuri izturas pret savu motociklu ar trīsām un mīlestību. Šos līdzekļus ražo kompānija XADO. Pielietojot tos, īpašnieks var būt pilnīgi mierīgs par to, ka izmanto vislabākos pieejamos uz šodienu mototehnikas produktus.

Nanotehnoloģijas priekš MOTO

Lielākās mūsdienu motociklu daļas dzinēji jaudīgi, augstapgriezienu spēka agregāti. Bet sakarā ar to, ka motocikla īpašnieks neatsaka sev priekā uzspiest uz gāzi, tie nepārtraukti darbojas lielu slodžu apstākļos un ātri nolietojas. 15-20 tūkst. km tas jau ir nopietns noskrējiens priekš baika. Pa šo laiku tiek mainīti vairāki ķēžu komplekti un kaudze izlietojuma materiālu. XADO Chemical Group piedāvā speciālus sastāvus, kuri spēj pagarināt motociklu dzinēju dzīvi un nodrošināt tiem ilgu un stabilu darbību.

120 motocikliem

Uz šodienu, 120. sērija vispopulārākie revitalizanti. Veiksmes sastāvā: pastiprināta formula (par 20% palielināta aktīvās sastāvdaļas koncentrācija), pieņemama cena (lai to noturētu, ražotājs pārgāja uz ekonomisko iepakojumu), ērts un tehnoloģisks iepakojums-šļirce.

Viens no XADO popularitātes iemesliem pielietošanas vienkāršība un ērtums. Katrs var apstrādāt agregātu pats jebkurā vietā, jebkurā laikā. Tas pats princips darbojas priekš XADO MOTO. Un tas ietilpst trīs darbībās: atver eļļas ieliešanas vāciņu, izspied šļirces saturu, aizver vāciņu. Vienīgā nianse: lai gēls izšķīstu, eļļai dzinējā jābūt siltai.

Lai apstrādātu dzinēju ar jaukto eļļošanas sistēmu, revitalizants tiek pievienots degvielā. Pirms tam, šļirces saturu ir ieteicams izšķīdināt nelielā eļļas daudzumā.

Revitalizants kompensē tekošo nodilumu un uz berzes virsmām viedo superizturīgo metālkeramisko aizsargpārklājumu. Ko tas nozīmē īpašniekam? Pēc apstrādes motocikls paliek straujāks, straujāk uzņem apgriezienus: piemēram, ja paspēlēt ar gāzes rokturi, tad apgriezieni (nemainot piepūli) ierasto sešu tūkstošu vietā viegli parādīs astoņus. Turklāt, samazinās degvielas patēriņš, kaitīgo vielu izplūde atmosfērā. Izmaiņas dzinēja darbībā ir manāmas arī uz dzirdi, ievērojami samazinās troksnis.

Apstrādājot dzinēju, kuram ir vienotā eļļošanas sistēma, motocikls saņem arī papildus patīkamu bonusu: revitalizants aizsargās un atjaunos arī PK detaļas. Bet par sajūgu vienotā eļļas vannā var neuztraukties: sastāvs tā darbību neietekmē.

Revitalizants pagarina dzinēja darbības laiku līdz pat trīs reizēm.

Augstākās raudzes eļļas

Visas XADO eļļas, tajā skaitā mototehnikai paredzētās, ir cēlušās Nīderlandē. Taču tirgū tās aizņem pavisam īpašu nišu. Eļļas satur patentētu vielu revitalizantu, un tas ļauj deklarēt to unikalitāti. Pateicoties revitalizantam, šīs eļļas ne tikai ieeļļo, bet arī saudzīgi kopj dzinēja detaļas, atjaunojot tās tieši braukšanas laikā.

Mototehnikas 4-taktu dzinējiem, XADO piedāvā augstas kvalitātes sintētiku 10W-60 4T MA un supersintētiku 10W-40 4T MA Super Synthetic. Tās ir speciālās izstrādes priekš mūsdienu dzinējiem, kuri tiek ekspluatēti maksimālo ātrumu un slodžu režīmos. Eļļas ir efektīvas ilgstošu siltumpārslodžu režīmos un dzinēja darbībā uz maksimāliem apgriezieniem.

Divtaktu motoriem lieliski derēs 2T FC laba mazdūmu sintētika priekš motocikliem, skuteriem, sniega motocikliem, zālēs pļāvējiem, benzīna zāģiem un citai mototehnikai ar gaisa vai ūdens dzesēšanu. Pateicoties mazdūmu formulai, dzinējs tiek uzturēts tīrībā un pasargāts no piededžu veidošanās degkamerā un izplūdes logos. Un protams, par noteicošo eļļas izvēlē motocikla dzinējam kļūs revitalizants, kurš ir ilga un droša motora mūža garants.

Visas XADO eļļas patīkami smaržo: speciālais aromatizators viena no aizsardzības pakāpēm pret viltojumu.

Tirdzniecības markas Mottec pirmizrāde notika 2013. gadā Ženēvā starptautiskajā autosalonā. Velo un mototehnikas daudzums nepārtraukti palielinās. Līdz ar to aug arī vajadzība pēc speciāliem servisa līdzekļiem. Mottec kompleksi apmierina jebkuras tehnikas gan ekonom klases, gan premium klases - īpašnieku vajadzības.
 
Mottec Professional
 
Sērija Professional ir paredzēta priekš HI-END motocikliem un divriteņiem, kuriem ir nepieciešama cieša uzmanība un nopietna pieeja. Šo līdzekļu radīšanā, tika ņemtas vērā mūsdienu tehnikas konstruktīvās un ekspluatācijas īpašības. Profesionālā sērija MOTTEC tie pirmkārt ir dārgi sintētiskie pamati, paplašinātie piedevu komplekti ar spēcīgām sargājošām un atjaunojošām īpašībām.
 
Augsta ātruma eļļa ķēdēm ar kompleksu revitalizants + PTFE, ŠOSEJA
 

Vieglai un smagai mototehnikai. Labi iekļūst ķēdes posmos un turas tajos lielā ātruma apstākļos. Neizstājama turpmākajā ceļojumā.
 
Smērviela ķēdēm ūdensizturīgā, netīrumus atgrūdoša ar kompleksu revitalizants + PTFE, RALLIJS
 
Ekstremālu ceļojumu un garu braucienu cienītājiem. Nodrošina ļoti vieglu slīdēšanu un drošu aizsardzību, ūdens, netīrumu un smilts iekļūšanas gadījumā. Kā arī augstu ātrumu un lielu slodžu apstākļos.

Smērvielas velosipēdu ķēdēm ar kompleksu revitalizants + PTFE
 
Smērviela sausam laikam
 
Speciāli izstrādāta vieglai divriteņu gaitai. Ideāls komplekts tiem, kuriem patīk ekstremālas velo pastaigas, velo ceļojumi un augsti ātrumi.
 
Smērviela ar īpašu ūdensizturību
 
Priekš braucieniem un ceļojumiem ar divriteni jebkurā laikā. Optimāli pasargā ķēdes, iekļūstot tajās netīrumiem un ūdenim.
 
Nav bail tagad no lietus un slapjdraņķa. Un no netīrumiem arī!

Universālie līdzekļi velo un mototehnikas apkopei.

Attīrītājs universālais

Viegli noņem eļļas un ekspluatācijas netīrumus, konservējošo smērvielu, putekļus, sodrējus, bituma pēdas. Pirms ieeļļot ķēdi japāņu motociklam, tīram to. Bez universālā attīrītāja pēc mūsu ceļiem neiztikt.

Universālā baltā smērviela ar PTFE

Tai piemīt mitrumu atgrūdošās īpašības. Nodrošina vieglu detaļu slīdi. Apstrādāta ar Universālo balto smērvielu ar PTFE trosīte, darbosies jebkuros apstākļos.

Silikona smērviela

Neaizstājams riepu un citu gumijas un plastika detaļu apkopes līdzeklis. MOTTEC tas ir ne tikai droši, bet arī skaisti. Ar silikona smērvielu plastiks izskatās savādāk.

Anitisilikons

Universāls līdzeklis metāla, plastika, stikla un keramisku virsmu attīrīšanai un attaukošanai. Viegli likvidē silikona un tauku paliekas, vecus netīrumus uz virsmām, līmlentas paliekas.

Koservējošā aizsarg smērviela

Droši saglabā un pasargā velo un mototehniku starpsezonā.

Smērviela ķēdēm universālā ar revitalizantu

Efektīvi ieeļļo, pasargā pret koroziju. Kompensē ķēdes tekošo nodilumu.

   
xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация

xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация