xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализацияxado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация  
 
 
   
 
 

Piramīdas virsotnē

Eļļas metamorfozes
 
2014.gadā XADO svin savu jubileju: pirms 10 gadiem, 2004. gada maijā, tika izlaistas XADO Atomic Oil eļļas. Kopumā četri veidi. Tieši tad tika izstrādāts atomārais revitalizants, kurš izveda revitalizāciju jaunā līmenī, un padarīja to par dabisku automobiļa tehniskās apkopes sastāvdaļu. Šodien XADO ir eļļa praktiski jebkurai tehnikai no traktora līdz superkāram. Bet, izņemot kļuvušo par klasiku Atomic Oil, ir vēl trīs eļļu brendi: VERYLUE, Atomic un Luxury Drive.

Pirmās pasaulē eļļas ar atomāro revitalizantu. To pielietošana garantija ilglaicīgam dzinēja resursam un tā tehniskā stāvokļa uzturēšanai kā jauns. To revitalizācijas koeficients 5,5*.

Šīs eļļas jūs nesastapsiet mazumtirdzniecībā. Tās ir radītas speciāli rūpnieciskai pielietošanai, smagai tehnikai un jauktiem autoparkiem. Tiek tirgota tikai lielā fasējumā. Revitalizācijas koeficients 5,5.

Vienīgā eļļa pasaulē, kura paaugstina kompresiju. Tās radīšanas procesā tiek izmantota augsta ātruma revitalizācijas tehnoloģija 1 Stage. Šai eļļai ir visaugstākais revitalizācijas koeficients 15,5.

Kvalitatīvs pamats un sabalansēta piedevu pakete. Šis ir budžeta produkts, kurš sevi ir lieliski rekomendējis. Labākais savā cenu kategorijā.

*RF (revitalisation factor) atjaunošanās efektivitātes un aizsardzības pret nolietošanos rādītājs.

Pamatu pamats
 
Mūsdienu motoreļļa sastāv no bāzes eļļas un piedevu paketes. Uz doto brīdi motoreļļās tiek izmantoti dažādi bāzes eļļu tipi. Savu eļļu ražošanā XADO Chemical Group izmanto pasaulē labākās bāzes eļļas:

rafinētās minerāleļļas,
pussintētiskās hidrokrekinga sintēzes eļļas,
eļlas uz sintētisko ogļūdeņražu (polialfaolefīnu) pamata,
eļļas uz sarežģīto ēteru pamata.
 
Obligāta mūsdienu motoreļļas komponente ir piedevu pakete. Tā uzlabo bāzes eļļu un piešķir tām papildus īpašības, piemēram, iespēju darboties plašā temperatūru diapazonā. XADO Atomic Oil ražošanā tiek izmantotas jaunākās piedevu paketes, kuras sevi ir lieliski parādījušas labāko Eiropas ražotāju eļļošanas materiālos. Labāko bāzes eļļu un ekskluzīvu piedevu pakešu kombinācija ļāva XADO kompānijai radīt kvalitatīvākās motoru un transmisiju eļļas. Atomārā revitalizanta klātesamība XADO Atomic Oil eļļās padara tās unikālas.

Forma un saturs

XADO Atomic Oil vienmēr ir viegli atpazīstamas veikalu plauktos ar savu iepakojumu. Tās visas ir safasētas mūsdienu skārda bundžās, tilpumā no 5 līdz 1 litram. Tāds iepakojums ir ērts pārvietošanā un glabāšanā, tam ir dubultā pirmatnējās atvēršanas kontrole, eļļotājdeguntiņš, un tas droši pasargā eļļu no ārējas iedarbības.

Pakošana skārda bundžā ir droša aizsardzība pret viltojumu. Tā arī apstiprina produkta oriģinalitāti. Visām šī eļļu iepakojuma veida ražoztājrūpnīcām ir obligāti jāpārliecinās par to, vai pasūtītājam ir visas tiesības uz šo brendu. Tās ir atbildīgas par šo tiesību ievērošanu. Kontroles sistēma praktiski izslēdz jebkuru kontrafakta produkcijas izgatavošanu.

XADO vienīgais ražotājs pasaulē, kurš savām eļļam pievieno aromatizatoru. Tas nodrošina papildus produkta aizsardzību un atpazīstamību.

Vēl viena XADO iepakojuma īpašība tās informativitāte. Tikai uz XADO eļļas kannas ir iespējams atrast tādu informācijas daudzumu par produktu. Katram eļļas iepakojumam ir markējums par to, kādām prasībām atbilst produkts. Bez eļļas nosaukuma, ir norādīti tās raksturojumi, kuri ir iešifrēti ciparos un speciālās abreviatūrās.

Piemēram, pirmais cipars pirms W simbola raksturo eļļas viskozitātes īpašības, zemu temperatūru apstākļos. Jo tas ir mazāks, jo ātrāk eļļa nokļūst uz visiem dzinēja eļļošanas punktiem zemās temperatūrās, un vieglāka būs dzinēja palaišana salā. Otrais cipars nozīmē eļļas viskozitāti darba temperatūrās. Jo tas ir augstāks, jo drošāka ir eļļošana, un vairāk aizsargāts ir dzinējs. Bet SN saīsinājums norāda to, ka eļļa atbilst visstingrākām prasībām, kuras šodien tiek uzstādītas benzīna dzinēju motoreļļu ražotājiem.

Revitalizācija
 
Pēc revitalizācijas atklāšanas, zinātniekiem nedeva mieru ideja par revitalizanta apvienošanu ar eļļas īpašībām, kas ļautu eļļai piešķirt jaunu, unikālu funkciju.
 
Jo tas ir jebkura automobilista sapnis eļļa, kura ne tikai ieeļļo, bet arī atjauno metāla dabisko nolietošanos, konservējot virsmas un uzturot tās ideālā sākotnējā stāvoklī.
 
Pēc atomārā revitalizanta sintēzes, pavērās iespēja iedzīvināt šo skaisto ideju. Revitalizācija uz berzes virsmām rada aizsargpārklājumu, kuram piemīt unikālas pretnolietošanās īpašības, un kas pagarina dzinēja resursu divas-trīs reizes.
 
Tas nozīmē, ka regulāri pielietojot XADO eļļas, automobiļa noskrējiens līdz kapitālam remontam var tikt reāli pagarināts līdz 500 000 vai pat
1 000 000 (!) km.

Pielaides un specifikācijas

XADO Atomic Oil pirmā eļļa, kura satur patentēto revitalizanta formulu, kurš kompensē dabisko dzinēja nolietošanu. Unikālā revitalizācijas efekta atklāšana un XADO revitalizanta veiksmīga pielietošana ir atzīta visā pasaulē. To aizsargā Austrālijas, Vācijas, Ķīnas, ASV, Ukrainas un citu valstu patenti.

Ar katru gadu automobiļu ražotāji izvirza arvien jaunas prasības eļļām. Tāpēc XADO produkcija nepārtraukti tiek pakļauta dažādām testēšanām, un pārbaudīta uz atbilstību šīm prasībām. Tā iziet sertificēšanas izmēģinājumus, kuri apstiprina tās kvalitāti. XADO Atomic Oil eļļas ne tikai atbilst uz šodienu esošām ražotāju prasībām, bet pat ievērojami apsteidz tās. Par to liecina desmitiem sertifikātu.

Priekš kam pāriet
uz XADO eļļu?

 
Ja ierindas autoīpašniekam pajautātu, pēc kāda principa viņš izvēlās eļļas, atbilde būs paredzama: noteicošais ir tips (sintētika, pussintētika, minerāleļļa) un brends.
 
Par to, ka mūsdienu eļļas sastāvā ietilpst dažādas piedevas (skalojošās, pretnolietojuma, antikorozijas, kopumā vairāk nekā desmit), arī zina praktiski visi.
 
Tieši kvalitatīvai bāzei, pareizi izvēlētai un sabalansētai piedevu paketei ir noteicošā ietekme uz galaprodukta kvalitāti un cenu.
 
Pašā šīs eļļas piramīdas virsotnē atrodas revitalizants. Tā ir sava veida oga tortei. Tāds revitalizants spēj padarīt eļļu unikālu, piešķirt tai aizsardzības un atjaunināšanas īpašības.
 
Pēc mūsu dziļas pārliecības, revitalizantam obligāti ir jābūt katrā eļļas litrā.
 
Galvenais iemesls, kura dēļ XADO eļļu būtu jālej dzinējā atomārais revitalizants. Jo tagad eļļa ne tikai ieeļļo detaļas, bet arī atjauno to dabisko nolietošanos ekspluatācijas procesā. Ar XADO eļļu dzinējam nav jābaidās no pārslodzes: drīkst mierīgi vilkt smagu piekabi, braukāt pa kalniem, strauji paātrināties vai startēt, vai pat braukt bez eļļas avārijas situācijā: pateicoties revitalizantam, auto dzinējs vienmēr ir droši aizsargāts.

Kā pāriet uz XADO eļļu?

Ieliet XADO eļļu nekad nav par vēlu. Automobilis ir izbraucis nu pat no salona vai nobraucis dažus desmit tūkstošus kilometrus pāriet uz XADO var absolūti bez sekām. Ir ietecams veikt dzinēja skalošanu ar speciālo eļļu VERYLUE, bet tad jau liet motoreļļu, kura atbilst automobiļa ražotājrūpnīcas prasībām. Bet izvēle ir gana plaša.

Jautājuma cena

Kompānija XADO piedāvā eļļas ne tikai katrai gaumei, bet arī katram makam, sākot ar budžeta un beidzot ar superelites. Saprotams, ka eļļas cenu formē, pirmkārt, bāze un piedevu pakete, taču, iegādājoties XADO eļļu, bonusā jūs saņemsiet revitalizantu.

Un, ja visas pārējās eļļas padara savu ierasto darbu, dažādā pakāpē aizsargājot dzinēju pret nolietošanos un izskalojot sodrējus kopā ar citiem nosēdumiem, tad XADO eļļas, pateicoties aromātiskajam revitalizantam, arī atjauno detaļas.

 
   
xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация

xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация