xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализацияxado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация  
 
 
   
 
 

Dzelžainais arguments
 
Ar revolucionāru atklājumu vien ir par maz. Jāmāk izskaidrot tā jēgu. Šajā materiālā mēs pastāstīsim par savu izgudrojumu - revitalizāciju un ar ko tā ir katram noderīga. Mēs apgalvojam, ka revitalizants var būt katrā eļļas litrā, katrā mehānismā. Kārtējie argumenti par labu revitalizācijai tika saņemti pateicoties atstrādātās eļļas spektrālai analīzei.

Parastā automobiļa neparastais stāsts
 
Mēs vēlamies pastāstīt jums vienas automašīnas stāstu. Tas ir amerikāņu smagais vilcējs Volvo 670, 2006. izlaiduma gada, ar Cummins ISX dzinēju. Spēkrata īpašnieks ir Antonas Ujkus - bijušais Lietuvas iedzīvotājs, kurš šobrīd dzīvo ASV un strādā par tālbraucēju.
 
Līdz 2013. gada novembrim minētais vilcējs Volvo bija veicis vairāk nekā 1 760 000 km - tas ir tas pats, ja apbraukt 45 reizes apkārt zemes lodei. Iespaidīgi cipari, vai ne? Vidēji sanāk aptuveni 600 km dienā. Taču priekš smagiem amerikāņu trakiem-darba rūķiem arī 1000 km dienā - nav retums. Uz tā arī turās visa milzīgā autopārvadājumu industrija.
 
Šādu automašīnu īpašnieki ļoti rūpīgi seko saviem spēkratiem. Izņemot regulāras tehniskās apskates un apkalpošanu, plaši izplatīta ir dzinēja diagnostika, kura pamatojas uz atstrādātās eļļas analīzi. Paaugstināts metālu saturs tajā liecina par dzinēja nolietošanos.
 
Standartanalīzes maksa ir salīdzinoši neliela -
$ 20-25. Par šo summu klients saņem informāciju par metālu daudzumu eļļā un pašas eļļas stāvokli (viskozitāti, neizšķīdināmo cieto vielu un mitruma saturu, uzliesmošanas temperatūru). Pati procedūra ir organizēta vienkārši un prasmīgi. Piereģistrējoties mājas lapā, jūs pa pastu saņemsiet speciālu komplektu, paraugu nosūtīšanai (trauku un maisiņu ar absorbentu). Patstāvģi atlasat eļļu (analīzei pietiek ar 100-150 ml) un nosūtat to pa pastu uz labaratoriju.
 
Maksa par sūtījumu nepārsniedz 3 dolārus. Atskaite par analīzi, kura parasti jau ir gatava nākamajā dienā pēc parauga saņemšanas, klientam tiek izsūtīta pa elektronisko pastu.
 
Tātad, pirmo paraugu vilcēja vadītājs aizūtīja uz labaratoriju Blekstounā 2011. gada augustā, kad odometra rādījums bija 1 260 000 km. Rezultāts, kā arī to varēja sagaidīt, liecināja par drīzumā sagaidāmām problēmām. Un kaut arī pa dzelzi tas nebija kritisks - 27 pmm jeb daļiņas uz miljonu (uzniversālais lielums, šim dzinēju tipam - 30), vara (7 - 2 vietā), bet īpašī svina saturs (38 - 6 vietā) vairākās reizes pārsniedza pieļaujamos lielumus. Izejot no atskaites, bija ievērojama vārstu gultņu nolietošanās.
 
Te arī sākās pats interesantākais. Lūk, jaunas pārbaudes rezultāti, kura tika veikta pēc pusotra gadiem, 2013. gada maijā. Kopējais noskrējies uz šo laiku bija sasniedzis 1 700 000 km. Pārsteidzoši, bet metālu daudzums eļļā samazinājās. Dzelzs samazinājās uz 12, bet vara (1) un svina (2) saturs liecinājā par praktiski beznolietošanās situāciju. Un, kas ir īpaši svarīgi - mašīna šajā laikā atkal tika ekspluatēta īpaši noslogotā režīmā.
 
Pēdējā analīze tikai veikta 2013. gada 25. oktobrī. Kopējais noskrējiens uz tās momentu bija sasniedzis gandrīz 1 800 000 km. Tādējādi, starp pirmo un otro analīzi - divi gadi un pusmiljons veiktu kilometru. Un kas? Dosim vārdu speciālistiem: «Metāla dati nekad nebija izskatījušies tik labi.». Un cipari, kuri liecina paši par sevi: dzelzs - 9 pmm, varš - 2 pmm, svins - 3 pmm.
 
«Metāla dati - fantastiski! Dzelzs iespaido. Brīnišķīga atskaite,» tā nokomentēja rezultātus Blekstounas labaratorijā.

These metals are fantastic!

Kas tad notika ar dzinēju šajā laikā? Kāpēc metālu daudzums atstrādātā eļļā neatlaidīgi kritās? Pa šo laiku automobilis veica vairāk nekā 500 tūkst. km un, pēc žanra likumiem, situācijai bija jāpaliek tikai sliktākai.

Atbildes uz šiem jautājumiem atklāj revitalizācijas tehnoloģija. Revitalizants ( no lat. vita - dzīve) - tās ir zāles pret vecumu mašīnām un mehānismiem. Tas formē uz detaļu virsmām metālkeramisko pārklājumu, kurš pēc savām īpašībām apsteidz rūpnīcas. Defekti, skrāpējumi berzes laikā, revitalizanta iespaidā aizvelkas un «sadzīst».

Ar metālkeramikas palīdzību dzelzi petiesi var ārstēt. Un ne tikai dzelzi, bet arī krāsainos metālus: varu, svinu un hromu. Metālkeramiskais aizsargpārklājums neļauj metālam noberzties un aiziet skaidās. Augstākminētie spektrālās analīzes dati un fantastiskie cipari - tā arī ir revititalizanta izmantošana praksē.

Pirmo reizi Antonas Ujkus - kravinieka īpašnieks, apstrādāja dzinēju ar speciālu dīzeļiem paredzētu produktu (AMC Maximum for Diesel Truck), kad noskrējiens bija sasniedzis 1 280 000 km. Revitalizanta efektivitāti vadītājs sajuta praktiski uzreiz: mašīna sāka uzvesties daudz straujāk, vieglāk braukt kalnā.

Patīkams bonuss izrādījās degvielas ietaupīšana - noskrējiens uz vienas uzpildīšanās (250 galoni) palielinājās par aptuveni 200 jūdzēm, bet tie ir ap $ 500 ik mēnesi. Bet pēc tam, kad spektrālā analīze parādīja pilnīgi fantastiskus metāla satura rezultātus, Antonas izmanto XADO regulāri un nepagurst ieteikt šo unikālo produktu saviem kolēģiem-tālbraucējiem.

Berze pastāv visos dzinējos: gan vecos, gan jaunos, gan kraviniekos, gan vieglos automobiļos. Dzinējs nolietojās. Šodien nevienam nav noslēpums, ka autoražotāji taupa uz it visa un papildus resursus produktā neiegulda. Citiem vārdiem sakot, nereti auto mezgli sāk izjukt tieši, kad pienāk to garantijas noskrējiena beigas.

Nolietošanās sekas - kompresijas, jaudas kritums; blakus trokšņu un vibrāciju parādīšanās, paaugstināts degvielas patēriņš, kaitīgo izmešu atmosfērā pieugums.

Bet priekš mašīnām ir zāles, kuras spēj pagriezt atpakaļ nolietošanās procesu. Tas ir metāla atomārais kondicionieris ХАДО MAXIMUM, kurm būtu jābūt katrā eļļas litrā.

Par ko liecina metāli

Al, Fe, Cu, Cr, Pb. Šie metāli - jebkura dzinēja obligātie sastāva elementi. Tā ekspluatācijas gaitā, metāla daļiņas noberžas no darbvirmsām un nokļūst motoreļļā. Noteikt, cik un kādas tieši metāla daļiņas atrodas eļļā, ir iespējams ar spektrālās analīzes palīdzību. Tādējādi, dati par metālu esamību eļļā ļauj novērtēt dzinēja tehnisko stāvokli.

   
xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация

xado, revitalizanti, revitalizācija, eļļas, масла, ревитализанты, ревитализация