обклека авто, оклейка автомобиля пленкой, Automobiļa aplīmēšana
 
Jūsu automobilis – Jūsu vizītkarte!   Latsign darbu piemēri
 

Materiālu sagatavoja SIA «LATSIGN»,
Latvijas-Vācijas sabiedrības speciālisti

 
 

Kurš gan nezina slaveno izteicienu par to, ka automobilis ir nevis bagātība, bet gan pārvietošanās līdzeklis? Un tiešām, kā mēs dzīvotu, ja nebūtu šo dzelzs kumeļu? Taču ir vērts aizdomāties par to, vai šodien auto ir tikai pārvietošanās līdzeklis? Vai tiešām mašīna kalpo tikai nokļūšanai no viena punkta citā? Vai ir iespējams, ka mūsdienu automobiļi ir kas vairāk?

Cilvēce jau sen grib, lai spēkrats būtu ērts, izturīgs, ekonomisks un, protams, skaists. Tas sen ir kļuvis par mūsu tēla sastāvdaļu. Kā pārveidot savu automašīnu, lai tā pēc iespējas pilnvērtīgāk spētu atspoguļot mūsu individualitāti? Jo auto tiešām var ne tikai palīdzēt savam īpašniekam nokļūt no punkta A punktā B, bet arī pastāstīt par jums vai jūsu uzņēmumu pilsētai.

Daudzi garāmgājēji ar interesi aplūkos neparasti noformētu automobili. Tas var tikt noformēts pēc īpašnieka fantāzijas un vēlmēm, attēlojot un izceļot viņa individualitāti, vai arī korporatīvajā stilā, veicot kompānijas vizītkartes funkcijas, uzreiz pastāstot par tās darbību. Jūsu automašīnas kā jūsu turpinājuma un kā drauga noformēšanā robežu nav. Kā var panākt šādu rezultātu?

Visvienkāršākais un, galvenais, visērtākais veids ir spēkrata aplīmēšana ar līmplēvi.

Pirmkārt, mūs, protams, interesē, cik tas ir droši: vai netiks sabojāta auto krāsa vai korpuss, vai nepaliks skrambas u.c.

Otrkārt, cik tas ir ekonomiski, un kādas iespējas un izpildījuma dažādību piedāvā jomas speciālisti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  JCB Stokker
 
 
 
 
auto aplīmēšana, oбклейка авто, Latsign  
  Laima
 
 
 
 

Eksperta viedokli izsaka Latvijas-Vācijas kopuzņēmuma «LATSIGN» vadītāja Linda Mežs-Talapina. Uzņēmums jau 25 gadus nodarbojās ar dažāda veida reklāmas izstrādi un izgatavošanu, automobiļu, fasāžu un citu reklāmas nesēju aplīmēšanu.

Lūk, ar kādām interesantajām detaļām dalās Linda.

Sākumā gribam uzsvērt to, ka prasmīgi un profesionāli veikta automobiļa aplīmēšana ne tikai nesabojās, bet arī palīdzēs saglabāt tā krāsas segumu, izvairīties no skrambām un rūsas. Tomēr ir viens nosacījums: ir nepieciešami prasmīgi, zinoši un pieredzējuši speciālisti, kā arī atbilstošas tehnoloģijas. Spēkratu aplīmēšanas procesā ir iesācēja acij nemānāmas nianses, kuras ir obligāti jāzina un jāievēro.

Pastāstīsim jums īsumā par šo pārvērtību procesu.

Darba materiāls - līmplēve, uz kuras tiks uznests attēls, drukas metode, automašīnas virsbūves, attēla vai līmplēves krāsa, ir ļoti svarīgi elementi, kurus jāņem vērā pirms auto aplīmēšanas. Tie palīdz pareizi un kvalitatīvi veikt iecerēto.
 
  Neste
 
 
 
 
 
  ZZR Apsardze
 
 
 
auto aplīmēšana, oбклейка авто, Latsign  
 
 
 
 
 
 
 

Spēkrati tiek aplīmēti ar līmplēvēm, kuras tiek iegūtas divējādi: izmantojot «velmēšanas» vai «liešanas» metodi. Otrajā gadījumā līmplēve ir izturīgāka, stabilāka un plānāka, taču arī dārgāka. Tā kā automašīnās virsbūve nav vienmērīga, līmplēves tips tiek pieskaņots attiecīgajam aplīmēšanas laukumam. Dažreiz līmplēve lieliski «gulstas» un ilgi turas uz izliektām virsmām, bet reizēm kalpo minimālu laiku.

Ir bijuši daudzi gadījumi, kad šķietami simpātiski un kārtīgi aplīmēta auto izskats jau pēc īsa laika sabojājas. Tad ir jādodas pie pieredzējušiem speciālistiem, jālabo nekvalitatīvi veiktais darbs vai viss ir jādara no jauna: gan jāizgatavo uzlīmes, gan jāaplīmē mašīna. Arī te ir aktuāla paruna par to, ka skopais maksā divreiz.

  Cēsu alus
 
 
 
 
 
  RVT Riepas
auto aplīmēšana, oбклейка авто, Latsign  
 
 
 
 
  Baltcom

Jāņem arī vērā tas, cik ilgi pasūtītāja izvēlētais līmplēves tips vispār var kalpot. Ir līmplēves, kuras kalpo vairākus gadus, nezaudējot izskatu un aizsargīpašības, bet ir arī tādas, kuras ātri pārstāj priecēt aci un sargāt automašīnu, kas ir ļoti svarīgi.

Diemžēl klients ne vienmēr saņem pareizu informāciju par šo jautājumu. Pareizi izvēlēties līmplēvi un aplīmēšanas tehnoloģiju, lai iegūtu vēlamo rezultātu, palīdzēs speciālists. Nepieciešams atrast pieredzējušu un godīgu izpildītāju, kurš ņems vērā vēlamo dizainu, laika periodu, uz kuru auto īpašnieks grib aplīmēt savu automobili, tehnoloģiskās iespējas, vispiemērotāko samaksu u.c.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klientam vēlamo dizainu vēlams izstrādāt sadarbībā ar firmu-pasūtījuma izpildītāju. Runa ir ne tikai par skaistu un cienīgu klienta idejas izpildījumu, bet arī par tehniski prasmīga maketa radīšanu. Svarīgi, lai speciālists, kurš izstrādā maketu, labi pārzinātu klienta spēkrata aplīmēšanas tehnoloģiju. Jo auto ir vissarežģītāk aplīmējamais objekts: tā ir virsma ar daudziem izliekumiem, pārejām no vienas formas citā u.t.t.

Kā ar šo uzdevumu tiek galā «LATSIGN»?

 
 
  Skuba - kravas auto daļas
 
 
 
 
 
  ERGO Apdrošināšana
 
 
 
 
 
 

Izrādījās, ka godīga, kvalitatīva un kvalificēta darba veikšanai, firma, izņemot augstas prasības pret materiāla kvalitāti un darbinieku kvalifikāciju, neskopojas un iegādājas visdažādāko marku auto transporta rasējumus. Ja maketa veidošanas stadijā šāda dokumentācija netiek izmantota un mērījumi tiek veikti tikai ar rokām, tad rodas kļūdas un pastāv risks, ka līmplēve uzlīmēsies nepareizi, būs šķības vietas. Tās iespējamas ne uzreiz būs redzamas, taču negatīvi ietekmēs aplīmēšanas kvalitāti un tālāko tās ekspluatāciju, un klienta spēkrata aizsargātību.

Speciālu rasējumu izmantošana maketa veidošanas procesā ļauj no tā izvairīties. Piemēram, firma veiksmīgi tika galā ar tādu sarežģītu pasūtījumu kā šokolādes tāfelītes attēla uzlīmēšanu uz izliektas virsmas, turklāt attēlam bija jāizskatās taisnam.

 
 
 
 
 
  Nordea
 
 
 
 
 
  Alfis - Liebherr
 
 
 
 

Uzņēmumā tiek glabāti visi iepriekš izstrādātie maketi, kas ļauj klientam elastīgi noformēt savu pasūtījumu. Pasūtītājs pēc laika var atjaunot attēlu, atsvaidzinot vai izmainot auto ārējo izskatu, vai jaunajā pasūtījumā izmantot savu veco maketu, vai gadījumā, kad spēkratam ir veikts aplīmēto detaļu remonts, viegli atjaunot attēlu.

Par citu automobiļa aplīmēšanas etapu niansēm un «zemūdens akmeņiem» mēs pastāstīsim nākamajās publikācijās.

 
  Trigers
 
 
 
 

 

обклека авто, оклейка автомобиля пленкой, Automobiļa aplīmēšana

 

подготовлено: car-use.lv