sekojiet mums Facebook  
ASV auto izgāztuves

Pastāv uzskats, ka Rietumos ir viss labi un civilizēti. Tas ne gluži ir tā - cilvēki visās valstīs dzīvo visādi. Gan Eiropā, gan ASV ir tādas vietas, kura atgādina 90. gadu sākumu NVS provinci. Par vienu no tādām vietām - auto izgāztuvi Ņujorkā - stāsta bijušais mūsu līdzpilsonis, kurš šobrīd dzīvo ASV.

auto izgāztuve
auto izgāztuve auto izgāztuve
šrots
USA šrots
šrots USA šrots USA
shrot
shrot
amerikas auto kapseta auto kapseta USA
auto kapseta
šrots
šrots šrots
Amerikas šrots
šrots
šrots auto šrots
šrots auto
auto kapseta
auto kapseta auto kapseta
auto izjauksana auto izjauksana
auto izjauksana USA Amerikas auto izjauksana
auto izjauksana Amerikā USA auto izjauksana
auto izjauksana USA amerikāņu auto izjauksana

GSM sīksnas plīsums
Saistītie iemesli

Kāda iemesla dēļ, var plīst gāzes sadales mehānisma (GSM) siksna - banālas nolietošanās rezultātā? Kā rāda prakse, tad šis nav vienīgais iemesls. Lūk, piemērs no dzīves.

GSM sīksnas plīsumsLasīt talāk

Kondicioniera bojājums
Ķēdes reakcija un remonta izmaksas


Viena Audi īpašnieks, saskārās ar problēmu: ieslēdzot kondicionieri, parādījās kaut kāda skaņa, kuras agrāk nebija. Servisā tika pateikts, ka problēma ir kompresorā: to ir nepieciešams mainīt. Bez tā, ir nepieciešams nomainīt resīveru-kaltētāju, paplašināšanas cauruli un uzpildīt no jauna sistēmu. «Kas ir resīvers un tā caurule, un priekš kam tos ir nepieciešams mainīt, ja viss iemesls ir kompresorā?» - uzjautāja automašīnas īpašnieks.

Kondicioniera bojājumsLasīt talāk

Īsumā par lukturu pulēšanu

Ar laiku, kad noskrējiens ir pārsniedzis 100 000 robežu, dažiem auto lukturu kupoli paliek blāvi. Tas nav traģiski, taču nav arī patīkami: gaisma paliek sliktāka un, šī iemesla dēļ, pastāv iespēja neiziet tehnisko apskati. Vēršoties pēc konsultācijas pie pulēšanas meistariem, mēs noskaidrojām, ka diagnoze «blāvums» ir izārstējama un tam nav nepieciešami lieli līdzekļu un laika ieguldījumi.

lukturu pulēšanaLasīt talāk

Bērnu autokrēsli
Baltijas tirgus ekspress apskate


Kad parādās nepieciešamība pēc bērnu autokrēsla, pirmkārt, rodas divi jautājumi: kādi mēdz būt šie krēsli un cik maksā. Lai to noskaidrotu, mēs vērsāmies pie vienas firmas, kura darbojas šajā jomā, speciālistiem.

Bērnu autokrēsliLasīt talāk