sekojiet mums Facebook  
Glābēji uz helikopteriem Vācijā

Viens mūsu līdzpilsonis, braucot cauri Vācijai, ieraudzīja interesantu ceļa zīmi: it kā standarta zīme «Stāvēšana atļauta », taču uz tās vēl ir attēlots helikopteris (sk. foto). Kas tas ir - joks, vai arī Vācijā patiešām pastāv prkošanās vietas helikopteriem?

Glābēji uz helikopteriem Vācijā
darbā
joks Glābēji uz helikopteriem Vācijā
dzeltenajiem eņģeļi
ADAC auto klub
auto

Parasti, glābšanas helikoptera ekipāža sastāv no trijiem cilvēkiem, turklāt prasības personālam - ļoti augstas: glābējiem jāmāk sniegt palīdzību jebkuros apstākļos, pat visekstremālakajos. Par pilotu arī neņem kuru katru. Piemēram, ADAC pieņem par pilotiem-glābējiem tikai tos lidotājus, kuri jau ir nolidojuši ne mazāk par 1500 sutndām, no tām 500 citos glābšanas vai analogos dienestos.

helikopteris
Vācijā
Ekonomiskā izaugsme
Vācijas ceļi
palīdzības karieti
minūte
ekipāža
palīdzība
prieks
helikoptera
apdrošināšana
lidojums
slēpošana

Uz ko iekrīt profesionāļi
Sarežģītā virsbūves remonta vienkāršie rādītāji


Mēs daudzkārt minējām to, ka ja sista auto atjaunošanu veic profesionāļi, tad ir sarežģīti pamanīt virsbūves remonta sekas. Taču, tajā pat laikā, mēs visi esam cilvēki un mēdzam kļūdīties. Lūk, daži atgadījumi no dzīves, kad pircējiem, lietota auto izvēles procesā, izmantojot vienkāršus parametrus, izdevās noteikt to, ka tam tika remontēta virsbūve.

Uz ko iekrīt profesionāļi
Sarežģītā virsbūves remonta vienkāršie rādītājiLasīt talāk

Kaitīgie padomi
Daži ātras un nedārgas krāsas bojāšanas paņēmieni

Ne tik sen, mēs stāstījām par tipiskām kļūdām, mašīnas mazgāšanas procesā. Bet viena lieta – kļūdas un pavisam cita – nestandarta paņēmieni, kurus izmanto daži asprātīgi auto īpašnieki vai mazgātāji.

Kaitīgie padomiLasīt talāk

Kā Latvijā var iznomāt kemperi
Skaitļi, fakti, ekspluatācijas nianses


Aktīvās atpūtas izstādē, kura notika Rīgā, tika stādītas priekšā kompānijas, kuras iznomā kemperus. Mēs tikāmies ar vienas tādas kompānijas pārstāvjiem, lai noskaidrotu lietas materiālo un tehnisko pusi.

Kā Latvijā var iznomāt kemperiLasīt talāk

Nedaudz par drošības spilveniem
40% pārliecība par 80% iespējamību.


EuroNCAP kreš - testos daudzi automobiļi tradicionāli mēdz saņemt augstāko atzīmi par frontālo triecienu. Paralēli, dažas neatkarīgas laboratorijas Eiropā, ASV un Austrālijā veic savus «frontālos» testus analogiem spēkratiem – rezultāti izrādās ne tik iepriecinoši un netiek plaši publicēti. Kam ticēt?

Nedaudz par drošības spilveniemLasīt talāk