sekojiet mums Facebook
Farkopi
Dažas nianses

Tiem auto īpašniekiem, uz kuru mašīnām nekad nav bijis farkopu, bet pēkšņi parādījās nepieciešamība pēc šīs ierīces, likumsakarīgi rodas jautājumi, sakarā ar šo tēmu. Lai atbildētu uz šiem jautājumiem maksimāli korekti, mēs vērsāmies pie kompānijas, kura nodarbojas ar farkopu pārdošanu un uzstādīšanu, pārstāvja.

Komerctransportam, piemeram, mikroautobusiem

Farkopa rozetei kaut arī ir aizverams vāks, taču tas nenoslēdz rozeti hermētiski. Šī iemesla dēļ, nenāks par skādi iesmērēt tās kontaktus ar to pašu solidolu, lai tie neoksidētos, mitruma iespaidā.

piesledzot piekabi-vasarnicu
 bet vedot masinu ar prami
jauno automobilu garantiju
Farkopa uzstadisana
farkopa uzstadisana automobilim
nepieciesams tehniskajai apskatei
Auto razotaji
si tipa automobiliem
Eiropas sertifikats
uz bezcelnieka vai krosovera
Aizsargstienis un tehniska apskate
Tehniska apskate
stacionarais farkops
stacionarie farkopi
Rozete uz septiniem kontaktiem
automobili no ASV
automobilis ar farkopu
farkopa speka sija

Bremžu disku slīpēšana
Ekspluatācijas nianses

Citēsim viena auto īpašnieka uzdoto jautājumu:
«...tirgū ir daudz piedāvājumu par ventilējamo bremžu disku slīpēšanu . Līdz ar to, servisā man tika pateikts, ka tādus diskus nedrīkst slīpēt, bet uzreiz esot jāmaina. Kam ir taisnība?»

Bremžu disku slīpēšanaLasīt talāk

Sānmalas iegriezums
Labot vai pirkt jaunu?


Riepu ražotāji apgalvo, ja riepai ir sānmalas iegriezums, tas viennozīmīgi ir tās kalpošanas beigas, nedz labot, nedz ekspluatēt tādu riepu nevar. Tomēr dažas darbnīcas ņemas remontēt sānu iegriezumu. It kā var salabot un braukāt tālāk. Kuram ir taisnība?

Riepas sānmalas iegriezumsLasīt talāk

Stūres pastiprinātājs
Visizplatītākās problēmas un to risinājumi


Pēdējos gados, ne tā labākā finanšu stāvokļa dēļ, daudzi auto īpašnieki ir spiesti taupīt un braukāt, kā mēdz teikt, «līdz pēdējam». Lai saprastu, ar ko tas var beigties stūres mehānismam, mēs veicām nelielu pētījumu un tikāmies ar šīs jomas speciālistiem.

Stūres pastiprinātājsLasīt talāk

Dubultais kondicionieris
Opcija vai problēma?


Viens auto īpašnieks uzdeva mums jautājumu:
«Pagājušajā gadā ārzemēs iegādājos 2008. gada izlaiduma japāņu bezceļnieku, kura opciju skaitā bija atsevišķs kondicionieris aizmugurē sēdošiem pasažieriem. Šīs sezonas sākumā tas pārstāja dzesēt gaisu. Servisā ieteica to aizmugurējo kondicionieri pavisam izņemt to no sistēmas, jo remonts izmaksās pārāk dārgi. Vai drīkst tā darīt?»

Dubultais kondicionierisLasīt talāk