sekojiet mums Facebook
  Transporta boksi, veloturētāji

Pirms neilga laika, mēs stāstījām par bagažniekiem, kuri domāti uz automobiļa jumtu. Ko nostiprināt uz pašu bagāžnieku - te ir daudz vairantu. Visizplatītākās ierīces ir veloturētāji un transoprta boksi. Tikt skaidrībā ar šo ierīču izvēles un ekspluatācijas niansēm, mums palīdzēja Jānis Dreiže - kompānijas, kura specializējās dotajā jomā, pārstāvis.

Transporta boksi, veloturētāji
uz augšējo bagažnieku veloturētāji maksā vairāk
Plastika transporta boksi
Plastika transporta boksi
centrālā atslēga

Uz pirmās bildes - veloturētājs no lētākas sērijas, bet uz otras - dārgāka ierīce, ar divām atslēgām: pret divriteņa noņemšanu un pret paša veloturētāja noņemšanu no bagāžnieka.

Transporta boksa tilpums
automobiļa bagāžnieka tilpumu gabarītus vislielākai kravai
aerodinamiskā pretestība
braukt ar divriteņiem
par patēriņa pieaugumu

Lūk, plastika boksa no dārgākās sērijas piemērs: ierīce var atvērties uz divām pusēm, tiek komplektēta ar ātriem stiprinājumiem un centrālo atslēgu.

kurš saucās ABS
ABS
ABS
Velosipēdu pārvadāšana
Velosipēdu pārvadāšana
automobiļa aizmugurē
vidēji statistiski divriteņi
izbraucot nelīdzenumus
bagāžas grozi
kronšteini slēpēm
Transporta boksi, veloturētāji
Transporta boksi, veloturētāji
Plastika transporta boksi
Plastika transporta boksi

Skaņas jauda
Nedaudz par skaļruņiem


Viens no visbiežāk uzdodamajiem jautājumiem, izvēloties auto mūziku – kā var noteikt reālo tumbu jaudu un kāpēc uzrādītie jaudas cipari, dažreiz pat desmitkārt, atšķiras?

Skaņas jaudaLasīt talāk

Parktroniks
Uzstādīšanas nianses
un darbības princips


Viens auto īpašnieks reiz gribēja uzstādīt savam auto parktroniku. Bet elektro meistari, apskatot mašīnu, pateica, ka to nav ieteicams darīt. Pareizāk sakot, uzstādīt var, tikai nav garantijas, ka tas normāli darbosies. Kāda iemesla dēļ var rasties šāda problēma?

ParktroniksLasīt talāk

Krāsošanas darbi
Procesa īpatnības un rezultāta atšķirības


Diezgan izplatīta parādība: pēc virsbūves remonta, auto izskatās diezgan labi. Paiet zināms laiks un lakas – krāsas pārklājums paliek bālāks, plaisā, lobās nost, krāsa izdeg u.t.t. Lai noskaidrotu, kāda iemesla dēļ, tas tā notiek, mēs vērsāmies pie šīs jomas speciālistiem.

Krāsošanas darbiLasīt talāk

VW Passat B5
Ekspluatācijas nianses – īsa apskate


Passat B5 – diezgan populārs auto, bet kaimiņos esošajā Lietuvā, tas ir otrreizējā tirgus līderis. Mašīnai ir ne mazums priekšrocību, taču neizpaliek arī tai raksturīgas problēmas.

VW Passat B5Lasīt talāk