sekojiet mums Facebook

Mercedes-Benz ML, W164 (2005...2011)
Ekspluatācijas nianses

Mercedes-Benz automobiļi tradicionāli lēni zaudē savu cenu, un sekundārajā tirgū reizēm maksā ievērojami dārgāk nekā citi, ne tik slaveni savas klases spēkrati. Turklāt mašīnas cena - nebūt nav garantija tam, ka tai nav problēmu: vājo vietu spēkratam ir gana.

Mercedes-Benz ML, W164 (2005...2011)
Ekspluatācijas nianses
Sadales kārbu
bmw

Bildē - pēcrestailinga mašīnas versija. Problēmas ar koroziju, parasti, nav novērojamas. Lakas-krāsas segums un antikors - diezgan izturīgi. Hromēto detaļu pārklājums - arī izturīgs.

Mercedes-Benz
audiosistēma Mercedes-Benz ML, W164 (2005...2011)
Ekspluatācijas nianses
Problēmas ar koroziju
stabilizatoru statņi
Versijas ar vienkāršo atsperu piekar

Salons ilgi nezaudē savu skatu, bet čīkstoņa ar laiku parādās ja nu tikai aizmugurējos sēdekļos un bagažnieka aizklājā. Sliktāk ir ar elektornisko pildījumu: tā ir daudz, un tas spēj sagādāt problēmas. Ja pēkšņi audiosistēma nereaģē uz pogu spiešanu, tad - iespējams, ka būs nepieciešams mainīt zemstūres vadojuma šleifu. Aizmugurējā, labā luktura blīvējumam zaudējot hērmētiskumu, ietecējušais ūdens spēj izvest no ierindas SAM bloku. Bet, ja ūdens pēkšņi ietecēs zem priekšējo pasažiera sēdekli, tad priekšējo SAM bloku bojājuma rezultātā, var iziet no ierindas visas priekšējās salona daļas elektronika.

Gaitas daļa
Transmisija
dīzeļa klauvējieni
zobrats
sportacentrs
eļļas pumpi
 
  gāzes sadales fāzes
balansa vārpsta
Pirmsrestailinga spēkrati
benzīna dzinējs
Dzinēji
Mercedes-Benz automobiļi
Mercedes-Benz ML
Mercedes-Benz
 

Kā divus gadus vecu auto
padarīt par pieciem gadiem vecāku

Nedaudz par automātisko mazgāšanu


Piedāvājam dzīvu foto pārskatu. Pie profesionāliem pulētājiem atbrauca divus gadus vecs Mercedes-Benz GL. Auto īpašnieks nolēma pārdot to un tāpēc viņam radās vēlme uzlabot spēkrata izskatu. «Kaut kā nespīd» – viņš pasūdzējās. «Cik gadu ir mašīnai?» – uzjautāja meistari. «Divi» – atbildēja īpašnieks. Kaut gan, pēc ārēja izskata, tam varēja iedot visus septiņus.

Kā divus gadus vecu auto
padarīt par pieciem gadiem vecāku
Nedaudz par automātisko mazgāšanuLasīt talāk

Chrysler Grand Voyager
Dodge Grand Caravan


Piektās paaudzes Chrylser Grand Voyager gluži kā viņa dvīņubrālis Dodge Grand Caravan - diezgan populāri Latvijā automobiļi. Par atsevišķām šī modeļa ekspluatācijas niansēm, kā arī par to, kāpēc liels pieprasījums ir pēc 2011. gada izlaistiem auto - mums pastāstīja doto mašīnu apkalpošanas speciālisti. Bet kompānijas, kura nodarbojas ar mašīnu piegādi no ASV, pārstavis pavēstīja mums par amerikāņu un Eiropas versiju atšķirībām.

Chrysler Grand Voyager
Dodge Grand CaravanLasīt talāk

Kāpēc slāpst dzinējs
Kondicioniera uzpildes kuriozās sekas


Ne tik sen, uz vienu no Rīgas auto servisiem atbrauca benzīna VW Touran, ar 1.6 l dzinēju, īpašnieks. Sūdzības – nedzesē kondicionieris, bet tas vēl nav viss. Pēc kondicioniera ieslēgšanas, dzinējs sāka slikti vilkt, un, praktiski, slāpt nost, pat pie neliela slodzes pieauguma, piemēram, braucot kalnā. Lai nenoslāptu, bija nepieciešams ieslēgt zemāku pārnesumu. Kāds tam ir iemesls?

Kāpēc slāpst dzinējs
Kondicioniera uzpildes kuriozās sekasLasīt talāk

Protektora zīmējums
Dažas nianses


Riepas protektora zīmējuma aprakstīšanai lieto apzīmējumus «simetrisks / asimetrisks» un «virzīts / nevirzīts». Pašsaprotams jautājums – kur ir atšķirības?

Protektora zīmējums
Dažas niansesLasīt talāk