sekojiet mums Facebook  
  Kondicioniera iziešana no ierindas
Pāris gadījumi no dzīves

Kā zināms, tad auto kondicioniera remots - tas ir process, kura ilgumu un izmaksas ne vienmēr ir iespējams noteikt iepriekš. Mēdz gadīties, ka ir vairāki defekti, un nākamo ir iespējams noteikt tikai tad, kad ir novērsts iepriekšējais. Bet mēdz arī gadīties tā, ka sistēma ir ielaista tik tālu, ka remonts ar nelieliem izdevumiem vairs fiziski nav iespējams. Lūk, daži tādi piemēri.

Kondicioniera iziešana no ierindas
Kondicioniera iziešana no ierindas
Kondicioniera iziešana no ierindas
Kondicionieris nedarbojās Kondicioniera iziešana no ierindas
hladagents gāja projām
radiatora maiņa

Kondicionieris nedarbojās sakarā ar sūci no caurules, kura ir redzama foto. Caurule jau vienu reizi tika metināta, taču tā plīsa no jauna. Sametināja to atkal, un pastiprināja problemātisko vietu, piemetinot šķērssiju. Kā izrādījās, tā nebija vienīgā sūces vieta: kad tika padots spiediens, burbuļi sāka nākt ārā no zem nosusinātājfiltra vāciņa. Kāpēc neturējās blīvējums, ir redzams attēlā: korozija bija saēdusi korpusu šajās vietās. Bet, sakarā ar to, ka nosusinātājfiltra korpuss veido vienu veselu ar radiatora korpusu, tad nācās mainīt visu radiatoru.

nedrabojas kondicionieris
nedrabojas kondicionieris
Kondicioniera iziešana no ierindas
kompresors
Auto
tēriņi
meistari
spēkrats
īpašnieks
detaļa
Kondicioniera iziešana no ierindas Kondicioniera iziešana no ierindas
Kondicioniera iziešana no ierindas Kondicioniera iziešana no ierindas

Lūk, no ierindas izgājušais TRV (foto 1) un nosusinātājfiltru - vecais un jaunais. Starpība ir redzama ar neapbruņotu aci: piepildītājam-silikagelam būtu jābūt gaišam, bet, vecajā filtrā, daļa no tā pārvērtās par gļotainu massu, dzeltenbūni-zaļā krāsā. Pēdējā attēlā redzams izgājušais no ierindas kompresors.

«Long Life» dzesēšanas šķidrums
Tā īpašības un lietošanas nianses


Latvijas veikalu plauktos ir sastopami antifrīzi ar «Long Life» un «Extended Life» marķējumu. Cenas ziņā tie ir nedaudz dārgāki nekā parastie dzesēšanas šķidrumi, bet to krāsa parasti ir sarkana. Lai saprastu, kādas vēl ir to atšķirības no parastajiem antifrīziem, mēs vērsāmies pēc konsultācijas kompānijā, kuras specializācija ir dzesēšanas šķidrumi un autoķīmija.

«Long Life» dzesēšanas šķidrumsLasīt talāk

Skuteri
Ekspluatācijas nianses


Skuteru priekšrocības ir zināmas: neliels degvielas patēriņš, neatkarība no sastrēgumiem un parkošanās, nepieciešamības pēc apdrošināšanas un tehniskās apskates neesamība. Bet modeļiem ar motoriem līdz 50 cm³, arī tiesības nav vajadzīgas. Ekspluatācijas ziņā tie arī neprasa lielus tēriņus, bet, lai labāk rastu skaidrību dotajā jautājumā, mēs vērsāmies pie vienas firmas, kura nodarbojas ar mototehnikas pārdošanu un apkalpi, pārstāvjiem.

SkuteriLasīt talāk

Trieciens lielā ātrumā
Par nestandarta kraš-testiem un fizikas likumiem


Kā zināms, EuroNCAP kraš - testu ietvaros, auto tiek sisti 64 km/h ātrumā pret deformējamo barjeru, kura platums ir 40% no automobiļa priekšas platuma. Bet, kas notiks, ja divi, lielu ātrumu sasnieguši auto, ietrieksies ar pieri pierē?

Trieciens lielā ātrumāLasīt talāk

Kā iemācīties braukāt ar segveju

Pirmo reizi, dzīvajā, mēs iepazināmies ar šo eksotisko elektrodivriteni jau pirms vairākiem gadiem, kad bez panākumiem mēģinājām no tā nokrist. Rīgas svētkos izdevās kā nākas izmēģināt segveju gaitā. Iespaidi – nedaudz nepierasti, taču viennozīmīgi, pozitīvi.

Kā iemācīties braukāt ar segvejuLasīt talāk