sekojiet mums Facebook  
  Problēmas ar kondicionieri
Pavadošie faktori - piemērs no dzīves

Ar silto dienu iestāšanos, viens auto īpašnieks savā spēkratā ieslēdza kondicionieri un saskārās ar nesaprotamu situāciju. Braucot ar ātrumu, kas pārsniedz 40...50 km/h, kondicionieris vēsina, bet tiklīdz mašīna apstājas sastrēgumā, tā aukstums no deflektoriem vairs nenāk. Kur var būt iemesls?

Problēmas ar kondicionieri
kondensors Problēmas ar kondicionieri
kondiconiera radiators
radiators
ventilators Problēmas ar kondicionieri
klimata kontroli
dzinējs
hladagents

Papildus ventilatora kontaku oksidēšanās - nav tā lielākā problēma. Var sarūsēt arī pats motoriņš: attēlā redzamā gadījumā, to vispār nav iespējams izgriezt.

vārsts
stūres stiepnis
maģistrāle
Borta kompjūters

DSG robotizētā kārba
Atsevišķas problēmas


Tiek uzskatīts, ka DSG kārba, ar diviem sajūgiem, kura tiek uzstādīta uz koncerna VW automobiļiem - diezgan kaprīzs izgudrojums. Visbiežāk īpašnieki sūdzas par raustīšanos gaitā vai uz to, ka kārba, pēkšņi, pati no sevis, pāriet uz avārijas režīmu. Bet mēdz gadīties arī tā, ka mašīna vispār pārstāj braukt. Kāpēc tas tā notiek?

Problēmas ar kondicionieriLasīt talāk

Gāzes iekārtas ekspluatācijas nianses
Kas ir vārstu eļļošana


Automobilistu aprindās pastāv kļūdains viedoklis par to, ka atsevišķiem auto nav vēlams uzstādīt gāzes iekārtu. Lai rastu skaidrību šajā jautājumā, mēs vērsāmies pēc konsultācijas pie šīs jomas speciālistiem.

Problēmas ar kondicionieriLasīt talāk

Jautājumi un atbildes
par ksenonu

Nedaudz par tehniskām niansēm


Pēc nesenās publikācijas par ksenona lukturiem, mums tika uzdoti vairāki jautājumi, sakarā ar šo tēmu. Piemēram, kāda ir atšķirība starp ksenonu un bi-ksenonu, vai drīkst uzstādīt atsevišķu ksenonu tālajām gaismām, priekš kam ir nepieciešamas lēcas, apmazgātāji un automātiskais lukturu korektors? Ar doto materiālu, mēs mēģinājām īsumā atbildēt uz visiem šiem jautājumiem.

Problēmas ar kondicionieriLasīt talāk

Nedaudz
par imobilaizeriem
Vienkāršoti
par sarežģītām ierīcēm


Mūsdienā ir tik daudz imobilaizeru, ka ir viegli apjukt. Mums, piemēram, tika uzdots jautājums: «Ar ko atšķiras bezvadu imobilaizers no bezkontakta imobilaizera?»

Problēmas ar kondicionieriLasīt talāk