sekojiet mums Facebook
Eļļas nomaiņas intervāls un turbīnas resurss

Vienam franču automobilim ar dīzeļa dzinēju 1,6 HDi tika konstatētas problēmas ar turbīnu. Interesanti, ka noskrējiens spēkratam - neliels, tas pats - nebūt ne sporta klases, un ar to tika braukāts diezgan mierīgi. Kāpēc tad turbīna izgāja no ierindas?

Ford, Mazda un Volvo

Uz pirmā attēla ir labi redzams, kā turbīnas spārnu rata vārpsta palikusi melna no pārkaršanas. Uz otra attēla - tāda pati vārpsta un turbokompresora kartridža ieliktņi. Vissliktākajā gadījumā mēdz būt tā, ka pārkaršanas, kura rodas no eļļas bada, rezultātā, šie ieliktņi piemetinās pie vārpstas.

sietins iscaurule
1,6 HDi motoriem ir vel viena problema
musdienu motorellas
siksunu sietlveida filtrs
ellas caurulvads
turbina tika izkjaukta
problemas ar turbinu
dizela dzineju 1,6 HDi
Ko vēl palasīt:

Ģenerators ar ūdens dzesēšanu
Tehnoloģiskais risinājums vai problēma

Premium klases automobiļiem, piemēram, dažiem BMW vai Mercedes-Benz modeļiem, nereti ir ģeneratori ar ūdens dzesēšanu. Bez šaubām, ka tādam risinājumam ir priekšrocības, bet ir arī vājās puses.

Lasīt talāk

Mikroautobusa izvēle
Rezerves daļu tirgotāja viedoklis

Ja salīdzina vispopulārākos mikro autobusus - Mercedes-Benz Sprinter, VW LT/Crafter, Renault Master, Ford Transit, Iveco Daily vai Peugeot Boxer/Citroen Jumper/Fiat Ducato, tad kādi ir katra auto plusi un mīnusi? Šajā sakarā pastāv daudz viedokļu un te būs viens no tiem.

Lasīt talāk