sekojiet mums Facebook

Eļļas patēriņa nodegumam apjoms
Dzinēja konstrukcija un temperatūru režīms

Viens auto īpašnieks mums uzdeva jautājumu: automobilis - nebūt ne jauns, dzinējs nedaudz ēd eļļu. Bet kāpēc, pēc ziemas, parasti, rodas nepieciešamība ieliet vairāk?

Būtība

Ne sists, ne krāsots
Piemērs no dzīves


Tamlīdzīgus vārdus var bieži vien izlasīt lietotu auto pārdošanas sludinājumos. Tiesa, ne vienmēr šie vārdi ir patiesi.

Ne sists, ne krāsots

Patstāvīga auto iegāde Vācijā
Īsa atskaite jeb viss ir vienkāršāk,
nekā šķiet


Vai ir iespējams, ka cilvēks, kuram Vācijā nav paziņu un kurš nezin vācu valodu, var iegādāties tur automobili? Kā rāda prakse, tad var. Nesen viens rīdzinieks nolēma no Vācijas sev atdzīt auto, kas arī tika sekmīgi izdarīts. Turklāt, viss izrādījās vienkāršāk nekā sākumā var šķist.

Patstāvīga auto iegāde Vācijā


Virsbūves aplīmēšana ar plēvi

Lūk, viens interesants piemērs, kuru mēs ieraudzījām vienā no auto izstādēm (sk.foto). Zeltaina virsbūve – nevis krāsošanas, bet gan aplīmēšanas ar plēvi rezultāts, faktūras pārklājums - arī. Kā jau parasti, mums kļuva interesanti konkrēti skaitļi un fakti.

Virsbūves aplīmēšana ar plēvi

Starta gāze dzinēja iedarbināšanai
Pielietošanas nianses


Viens auto īpašnieks uzdeva šādu jautājumu:
«Esmu redzējis, kā mehāniķi iedarbināja auto ar starta gāzes palīdzību - viņiem tas izdevās samērā «gludi». Pamēģināju pats - dzinējs iedarbinājās, bet tik ļoti grabēja, ka likās - izkritīs virzuļi. Kur bija vaina? Starp citu, vai ir patiesība, ka starta gāze var saplosīt gaisa filtra korpusu?»

Starta gāze dzinēja iedarbināšanai